Hakkımızda

''Güvenli Alışverişinizin Adresi'' ilkesi ile yola çıkan tamolur.com siz değerli bilinçli ebeveynler ve en değerli varlıklarının daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine destek olmak amacı ile sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Firmamız ürün segmentlerimiz titiz bir çalışma sonucu hazırlanıp, ürünlerimizin tamamen  Bay ve Bayan İç giyim ve hediyelik ürünlerden oluşmasına özen gösterilmektedir,

Siz değerli ebeveyler, emin olunuz ki mağazamızdan yaptığınız her sipariş özenle hazırlanıp en kısa sürede adresinize sevkedilecektir.  

www.tamolur.com e-ticaret sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Sevdikleriniz ile birlikte Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileriz.

 

Müşterilerimizi beklentilerini uzun vade de algılamak ve karşılamak. Sürekli daha iyiyi hedeflemek ve ulaşmak.
Sorunları birlikte çözümlemek ve başarıları beraber paylaşmak. Ekip arkadaşlarımızın beklentilerine karşılık vermek.
Öğrenmeye, gelişmeye ve yeniliklere açık olmak. Müşteri odaklı çalışarak, kaliteli hizmetlerimizi arttırarak sunmak. Çalışmalarımızda topluma ve çevreye karşı duyarlı ürünleri, müşterilerimizle buluşturmak.


Gelişime açık, yenilikçi ve insan sağlığına duyarlı ürünler pazarlayan bir firma olmak. Çalışan memnunuyetini en üst düzeyde tutarak sağlıklı, mutlu ve verimli çalışma ortamı sağlamak. Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek. Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak .
Güvenilir, dürüst ,istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak.
Müşterilerimize en iyi kalite, en iyi fiyat ve en hızlı terminleri en modern teknoloji ile birlikte sunmak.

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı